Loading...

مقالات و آموزش استفاده از سایت

ساب نویس چی هست ؟

سایت زیرنویس فارسی اولین و بزرگترین مرجع دانلود و کسب درآمد زیرنویس فارسی در اینترنت میباشد؛ بیش از چند هزار زیرنویس فارسی را میزبانی میکند و جدیدترین زیرنویس‌های مترجمان فارسی‌ زبان را بصورت رایگان در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد. سایت ساب یاب بهترین مکان برای ارائه زیرنویس‌های فارسی به فارسی‌ زبانان است. مترجمان و کاربر عزیز می‌توانند زیرنویس‌های تولید شده یا استخراج شده خود را بر روی سایت زیرنویس فارسی قر ار دهند تا در دسترس تمامی پارسی‌ زبانان قرار گیرد.

کسب درآمد ؟

سایت زیرنویس فارسی به کاربرانی که زیرنویسی در پنل کاربری خود آپلود کنند به ازای هر دانلود مبلغی را به آنها پرداخت خواهد کرد، کسب درآمد سایت محدود به مترجم های زیرنویس نمیباشد اگر شما زیرنویسی در اختیار دارید میتوانید همین الان در پنل کاربری خود آن را آپلود کرده و انتشار دهید و کسب درآمد کنید. برای آزاد شدن دکمه ی تسویه حساب باید حداقل جمع تمامی دانلود هایی که از زیرنویس های شما شده است به عدد ۱۰۰ رسیده باشد، در صورتی که مجاز به تسویه حساب باشید تعداد دانلود های شما در (ضریب دانلود که به ریال است و توسط مدیر سایت مشخص میشود) ضرب شده و مبلغ بدست آمده جهت تسویه حساب به ما اعلام خواهد شد که کمتر از چند ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. درحال حاظر تمامی انتقال وجه ها ساب یاب به صورت شتاب بود و پنج هزار ریال جهت کارمزد کم خواهد شد.

ضریب دانلود چیست ؟

ضریب دانلود مبلغی به ریال می باشد که تعداد دانلود های شما در آن ضرب شده و مبلغ بدست آمده میزان درآمد شما میباشد، به طور مثال اگر کل دانلود های انجام گرفته از زیرنویس های شما ۱۰۰ عدد باشد در ضریب دانلود (۷۰ ریال به طور مثال) ضرب شده و هفت هزار ریال به حساب شما واریز خواهد شد. ضریب دانلود عددی ثابت نمیباشد در هر لحظه امکان تغییر آن وجود دارد، مقدار ضریب دانلود را در فوتر سایت میتوانید مشاهده کنید. در صورتی که بروی دکمه تسویه حساب کلیک کنید تعداد دانلود های شما با ضریب همان زمانی که درخواست تسویه حساب کرده اید محاسبه خواهد شد در صورتی که بعد از درخواست تسویه حساب ضریب دانلود کم یا زیاد شود در مبلغ نهایی شما تاثیری نخواهد داشت.

مدارک لازم برای تسویه حساب ؟

به دلیل آنکه تمامی انتقالات وجه زیرنویس فارسی به صورت شتاب انجام میگیرد، وارد کردن شماره کارت شانزده رقمی همراه با نام صاحب حساب برای انجام تسویه حساب الزامی میباشد. در اصلاح یا اضافه و کم کردن شماره کارت و نام صاحب حساب محدودیتی اعمال نشده است و هر زمان بخواهید میتوانید مشخصات حساب خود را در پنل کاربری تغییر دهید.

چطوری زیرنویس آپلود کنم ؟

ابتدا یک حساب کاربری در سایت ساخته و بعد از تکمیل و ورود به سایت به صفحه آپلود زیرنویس مراجعه کرده، برای آپلود زیرنویس فقط فایل های فشرده با پسوند ZIP و حجم کمتر از ده مگابایت قابل قبول میباشد، در فایل زیپ خود نیازمند (فایل اطلاعات زیرنویس) میباشد. تمامی زیرنویس هایی که کاربران ساب یاب در سایت بارگذاری میکنند توسط پشتیبان و مدیران سایت بررسی خواهد شد، در صورت بارگذاری زیرنویس های فیک، ترجمه های ماشینی و .. با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. فایل اطلاعات زیرنویس : یک فایل متنی با نام info.txt میباشد که وجود آن کنار فایل زیرنویس و در فایل زیپ اجباری میباشد، در این فایل متنی در هر سطر باید به صورت قالب مشخص شده اطلاعات را وارد نمایید، برای مشاهده نمونه فایل اطلاعات زیرنویس اینجا کلیک کنید، وارد کردن imdb، translator، quality برای فیلم ها اجباری می باشد، اگر زیرنویس شما برای سریال می باشد وارد کردن season، episode هم الزامی خواهد شد. برای دریافت یک نمونه فایل زیپ آماده برای آپلود در سایت، اینجا کلیک کنید.

دانلود ها چگونه محاسبه خواهند شد ؟

زمانی که کاربر به صفحه دانلود زیرنویس فارسی مراجعه میکند به محض شروع دانلود، به تعداد دانلود ها افزوده خواهد شد، یک آیپی در ۲۴ ساعت فقط یک دانلود حساب خواهد شد. در محل قرارگیری آیپی ها محدودیتی اعمال نشده است و کاربران در داخل و خارج کشور مجاز به دانلود می باشند.

  • تا کنون 690,774 بار از فايل‌های منتشر شده در وبسایت زیرنویس فارسی دانلود شده‌ است
  • در کل 24,509 فایل زیرنویس در وبسایت ساب نویس منتشر شده است
  • در کل 1,684 زیرنویس سریال در وبسايت ساب نویس منتشر شده است
  • در کل 4,075 زیرنویس فیلم در وبسايت ساب نویس منتشر شده است
  • ضریب دانلود تا این لحظه 10 ریال میباشد (قابل تغییر هر 24 ساعت)